.

zeme

Cześć,
Przepraszamy za nasze wystąpienie, z tych powodów poszukujemy administratora dla tej wersji językowej strony w tym kraju.

Projekt Votesforyou – najlepszy w danym kraju powstał w Czechach w 2018 roku, gdzie odniósł ogromny sukces, który trwa tam do dziś. Dodaliśmy 30 krajów, ale nie jestem biegły we wszystkich językach i nie mamy możliwości dodawania artykułów, osób i reakcji odwiedzających witrynę na e-maile lub komentarze. Dlatego poszukujemy współpracowników do współpracy, najlepiej na przykład (włosko – włoska wersja voiceforyou, hiszpańsko – hiszpańska wersja voicesforyou itp.) Administracja nie jest skomplikowana.

Projekt zarabia na reklamach Google Ads plus pozwala na dodawanie artykułów SEO i nie tylko... Naszym pomysłem jest, aby osoba zainteresowana stroną w swoim kraju kupiła domenę np. włoską domenę voteforoyu.it lub inną z jego wybór... I ustawi swój hosting, a my damy mu 100% dostępu, instrukcje i stanie się absolutnym administratorem włoskiej wersji strony. Może zarabiać na stronie, reklamach Google Ads i wszystkie pieniądze trafią do niego. Może zmienić projekt itp. Naszym jedynym życzeniem będzie zachowanie ikony planety Ziemi, z której każdy może dostać się do innego kraju w projekcie głosowania na ciebie.

A po co?

Ustalimy kwotę, jaką zainteresowany zapłaci nam jednorazowo. I to wszystko. A potem na zawsze będziesz mieć na przykład włoską wersję „votesforyou” i robić z nią, co chcesz. Votesforyou ma naszym zdaniem wspaniałą przyszłość, więc czy ją tam widzisz? Pomyśl o tym jako o małej inwestycji, która zwróci Ci się 100x.

Zainteresowany, chcesz być częścią Votesforyou? Chcesz posiadać i zarządzać wersją swojego kraju? Napisz, na pewno się zgodzimy. Czy Twój kraj nie występuje w Votesforyou? W ciągu 1 miesiąca założymy go z podstawowym wypełnieniem osobowości.


Jakub Hladík
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Wyślij

Ostatnie komentarze

 • Jys 4 dni temu
  V dětech je mnoho krásných věcí, ať už jde o jejich chování nebo o jejich vliv na okolí. Děti mají ...

  >> Najpiękniejsze dziecko

   
 • Mik 2 miesięcy temu
  Twoja osobowość to prawdziwy skarb, który rozświetla świat wokół siebie swoim blaskiem i ciepłem.

  >> Izabella Scorupco

   
 • mamka 3 miesięcy temu
  Szymon Hołownia to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, autor, publicysta i polityk. Znany jest ...

  >> Szymon Hołownia

   
 • Info1 3 miesięcy temu
  spoczywaj w pokoju

  >> Tomasz Komenda

   
 • Info 3 miesięcy temu
  Fabuła historii Tomasza Komendy dotyczy jego niesprawiedliwego oskarżenia, sądowego procesu, skazania ...

  >> Tomasz Komenda

   
 • Info 3 miesięcy temu
  Tomasz Komenda to polski mężczyzna, który był niesłusznie skazany na karę więzienia za gwałt i ...

  >> Tomasz Komenda