.

Nadal negocjujemy z firmami o ekscytujące darowizny i nagrody dla zwycięzców w zamian za reklamę.

31 grudnia o godzinie 23:59 głosowanie zostaje zakończone.
15 stycznia wręczenie nagród, ogłoszenie.

Strona ta została stworzona w celu zbadania opinii publicznej na temat tego, kto zdaniem internautów jest najlepszy w danym kraju. Bez jury, bez ingerencji, tylko opinia ludzi na temat tego, kto ma największą, najbardziej lojalną bazę fanów.
Możesz zagłosować raz na każdego kandydata w każdej kategorii, raz na 24 godziny. Możesz dodać komentarz po kliknięciu. Kliknięcia są monitorowane przez adres IP. Zwycięzcą według głosów jest tylko ten, kto zajmuje 1 miejsce w rankingu. Kolejność kandydatów jest od największej liczby głosów do najmniejszej.
Konkurs jest bez jury, bez ograniczeń. Niektóre wyniki mogą wydawać się dziwne, ale jest to możliwe! Na przykład, jeśli dana osoba ma dużą bazę fanów i udostępnia link na swoim FB. Dzięki temu wyjątkowo może się okazać, kto ma więcej fanów w kraju, a kto wie o konkursie.  Nie mamy wpływu na konkurs, nie faworyzujemy nikogo! Dziękujemy za zrozumienie. Prosimy o uczciwe głosowanie!
Zasady i warunki dotyczące uczestników konkursu
    - Zawodnicy muszą pochodzić z danego kraju - posiadać obywatelstwo, lub przynajmniej jedno z rodziców musi posiadać obywatelstwo tego kraju.
    - Kandydat może być w więcej niż jednej kategorii, ale tylko wtedy, gdy jest naprawdę wybitny i aktywny w branży (dotyczy to zwłaszcza kategorii piosenkarz, aktorka, itp.).
    - Maksymalnie 20 zdjęć dodanych przez jednego artystę
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kategorii dla zawodników bardziej pasujących do danej kategorii, ale nie do punktów przyłożenia, ze względu na sensowność całego konkursu, np. w przypadku konfliktu dużej ilości głosów sprzeciwu z daną osobą lub osobami w danej kategorii, co może zaszkodzić wiarygodności całego konkursu.

Dodaj komentarz

Wyślij

Ostatnie komentarze