.

rus vlajka

Armia rosyjska jedna z najsilniejszych na świecie! Tak prezentowała się armia rosyjska, zanim wkroczyła na Ukrainę i rozpętała krwawą wojnę, której w ich kraju nie wolno było nazywać wojną, ale operacją specjalną. Śmieję się, tak samo jak armia rosyjska ujawniła się światu. Jako jedna z najbardziej żałosnych, najsłabszych armii na świecie, po prostu śmiesznie. I nie chodzi o to, że winni są sami żołnierze, ale raczej absolutnie niekompetentne kierownictwo, a nawet Putin z ministrem obrony Soygu, który nieustannie interweniował, nie mając żadnego doświadczenia wojennego ani szkół wojskowych.


Armia rosyjska kompletnie się ośmieszyła, odrzuciła swój honor i reputację, którą miała, a teraz cały świat wie, że warto ją tylko pluć i śmiać. Z doniesienia o sprawach bieżących świat dowiedział się o armii rosyjskiej:
- Strzelają do niewinnych cywilów, tak po prostu
- Torturują cywilów, wiążą ręce za plecami, w jednym przypadku odcinają im mosznę, a potem strzelają mu w głowę
- Gwiazdą armii rosyjskiej był także rosyjski kanibal, który zamiast być w więzieniu, został wysłany na wojnę wraz z wieloma innymi więźniami, którym obiecano, że ich wyrok zostanie uchylony, jeśli potrwają dłużej niż 6 miesięcy.
- Gwałcą kobiety, ale też kobiety na emeryturze, niestety także dzieci, zwierzęta
- Bombardują cywilne szkoły, przedszkola, szpitale i kościoły pełne cywilów
- Putin honoruje największych wyrzutków, potem morderców
- Zamiast dystansować się od tych okrucieństw, Rosja przyznaje się do nich, a nawet chwali się nimi zdaniami typu „Niech się nas boją”.
- Według zapisów rosyjscy żołnierze nie mają wystarczającej ilości jedzenia, wody, odzieży, sprzętu itp.
- Rosyjscy żołnierze kradną i kradną przedmioty odesłane do domu pociągiem
- Wielu z nich nawet nie chce walczyć, widzą niemoralność wojny
- Korupcja w armii rosyjskiej spowodowała, że ​​wiele ciężkiego sprzętu zostało ograbionych z tarcz itp.
- Rosyjskie czołgi okazały się najsłabsze i najbardziej bezbronne na świecie. Wystarczy jeden strzał i cały czołg eksploduje, wieża odlatuje. Ładunki są bezsensownie pod załogą, a nie w osłonie za nią.


Tak więc zaprezentowała się armia rosyjska: nieskoordynowany, głodny gang bez broni, jedzenia i picia, który gwałci kobiety, dzieci i babcie. Kradną, a to, czego nie kradną, łamią. A potem, kiedy przychodzą prawdziwi żołnierze, tchórzliwie uciekają. A najgorsze z najgorszych nagrodzi sam prezydent. Za zabijanie cywilów, kradzież innych nieczystości. Czy to najsilniejsza armia na świecie? Śmiać się i zbliżyć.

Dodaj komentarz

Wyślij

Ostatnie komentarze